Opublikowano Dodaj komentarz

Lekarstwo na brak poczucia czasu – zegarki kieszonkowe!

prezent dla niego

Małe, wygodne, zawsze można mieć go pod ręką. Niektórzy pomyśleliby, że są staromodne, ale moim zdaniem, zależy dla kogo. Myślę, że starszym Panom jak najbardziej przystoi, sięgać do kieszeni, wyciągając z niej elegancki zegarek. Mogą poczuć się dystyngowanie, a dodatkowo, mając taki gadżet w kieszeni, na pewno będą często po niego sięgać – głównie po to by pochwalić się sprzętem, a sprawdzić czas – to przy okazji.

Mój tata niestety zalicza się do spóźnialskich, mimo że zawsze bardzo się stara nie spóźnić. Dlatego z okazji jego urodzin wybrałam zegarek na prezent, który pasuje kolorystycznie do jego ulubionej skórzanej bransoletki.  Muszę przyznać, że odkąd dostał zegarek, naprawdę udaje mu się przychodzić na czas. Zatem zegarki kieszonkowe naprawdę leczą spóźnialskich! Zakrawa na ironię? Niestety macie rację. Owszem mój tata przestał się spóźniać – do mnie gdy go zapraszam na herbatę czy kawę lub obiad.

Gdy przychodzi sam również ostatnio nawet się nie spóźnia, ale przypuszczam, że to z poczucia zobowiązania w związku z otrzymaniem ode mnie podarunku. Domyślam się, że w pozostałe miejsca jego nawyk spóźniania się pozostaje niezmienny (chociaż przyznaję – nie mam co do tego pewności). Jednak mój tata ma swój urok, a nawet jego spóźnialstwo jest urocze. Albo tylko ja to tak odbieram, bo jestem jego córką. Tak czy inaczej, prezent na urodziny, elegancki zegarek męski, bardzo mu się spodobał. Zegarek jest elegancki i idealnie pasuje do wizerunku starszego, choć nowoczesnego mężczyzny.

elegancki zegarek kieszonkowy

Wpadłam na ten pomysł między innymi dlatego, że mój tata, jak byłam mała często czytywał mi „Alicję w Krainie Czarów”. W bajce ten występował królik, który nosił taki zegarek. Przypomniałam sobie o tym, ponieważ sama czytałam ostatnio dzieciom tę bajkę i wtedy zaświtała mi w głowie myśl o takim prezencie. Co prawda mój tata ma zegarek na rękę ale nigdy go nie nosi – prawdopodobnie jest to dla niego niewygodne, dlatego pomyślałam, że może zegarek kieszonkowy spełni jego oczekiwania. I nie pomyliłam się, a przy okazji dla nas obu ma wartość sentymentalną – jako wspomnienie wspólnych chwil spędzonych za czasów mojego dzieciństwa.

Jeśli zastanawiacie się nad prezentem dla rodziców – warto może sięgnąć pamięcią do przeszłości i tam poszukać inspiracji – rodzice bardzo lubią przedmioty przypominające dawne czasy, a jeżeli przy tym będzie to użyteczna rzecz – prezent będzie w 100 % trafiony!

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>