Opublikowano Dodaj komentarz

Biżuteria ślubna. Jak dobrać biżuterię na ślub?

biżuteria ślubna

Biżuteria jest jednym z istotnych elementów stylizacji panny młodej. W dniu ślubu każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, a nic tak nie podkreśla urody, jak umiejętnie dobrane błyskotki. Czy na własne wesele koniecznie trzeba założyć biżuterię ze złota lub srebra? Jakie dopasować dodatki do sukni ślubnej i makijażu?

Biżuteria złota czy srebrna?

Srebro i białe złoto są najczęściej wybierane przez panny młode, jednak ciekawy propozycją jest również biżuteria na ślub z różowego złota, które w ostatnich latach wróciło do mody. Jego delikatny kolor jest jednocześnie intrygujący i oryginalny – oraz doskonale pasuje do śnieżnej bieli. Jeśli wybrałaś beżową lub kremową sukienkę, doskonałym dodatkiem może okazać się tradycyjna biżuteria złota w kolorze żółtym. Żółte złoto zawsze dobrze wygląda i nigdy nie wychodzi z mody.

Dobierz biżuterię do sukienki

Do sukienki dopasowujemy nie tylko kolor, ale również styl dodatków. Biżuteria ślubna nie powinna przytłaczać stylizacji, a jedynie ma ją wzbogacać. Ważna jest tu zasada umiaru. Do ozdobnej sukni wybierz raczej delikatne i minimalistyczne dodatki. Zrezygnuj z kamieni szlachetnych i postaw na złoto, srebro oraz na przykład cyrkonie. Jeśli wybrałaś skromną sukienkę, biżuteria może być bardziej strojna, jednak nie ma tu żelaznej reguły. Możesz stworzyć zachowawczy look i połączyć prostą suknię z delikatnymi dodatkami lub zastosować biżuterię jako mocny akcent ubogacający całość i nadający jej charakteru. Ciekawym rozwiązaniem jest dobieranie elementów biżuterii i kwiatów pod kolor, w zestawieniu z minimalistyczną kreacją.

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>