Opublikowano Dodaj komentarz

Biżuteria artystyczna – prezent wyjątkowy

Biżuteria artystyczna prezent

Obserwując współczesny świat, można mieć wrażenie, że w pogoni za trendami zatracamy swój indywidualizm. Nasze konsumpcyjne podejście często sprawia, że odkrywanie nowego ustępuje miejsca chęcią pogoni za trendami. Jedni nie mają takiej świadomości, drudzy mają, ale akceptują taki świat, a jeszcze inni głośno manifestują swój sprzeciw. W hałaśliwym gąszczu są również Ci, którzy zamiast głośno krzyczeć po prostu są sobą. Najpiękniejszy objaw buntu rodzi się przez sztukę, ale mowa tu nie o obrazach, czy muzyce, a o biżuterii artystycznej, które powstaje w małych pracowniach, a wywiera wielki wpływ na swoich odbiorców.

Biżuteria artystyczna zachwyca, interesuje, ale jest, mam wrażenie, postrzegana jako coś niedostępnego. To dodaje jej charakteru, sprawia, że ta wyjątkowość jest niedostępna na zwykłych sieciowych sklepów z biżuterią. Biżuteria artystyczna jest absolutnie niepowtarzalna, każdy model kolczyków, pierścionków czy naszyjników jest zupełnie inny. Nawet, kiedy powstaje jedna kolekcja, nie da się powtórzyć projektu w taki sam sposób. Biżuteria artystyczna przynosi ze sobą wartość, którą ciężko skopiować, dlatego jest doskonała na prezent dla bliskiej osoby.

Kompromis dwóch światów

Kamienie Swarowskiego są znane na całym świecie, nierzadko stanowią część biżuterii, którą spotyka się w znanych zakładach jubilerskich. Ich piękno zachwyca również niszowych artystów i skutecznie inspiruje. Przykładem jest doskonała bransoletka na prezent od CALEIDOSCOPIO.

Bransoletka z koralików w odcieniach pudrowego różu jest bardzo efektowna, lecz jej masywność nie sprawia, że wydaje się biżuterią ciężką. Przeciwnie – nieprzypadkowy dobór kolorów jest metodą na dodanie jej lekkości. Zdecydowanie jest to bransoletka na prezent dla żony w każdym wieku. Bransoletka od CALEIDOSCOPIO łamie wszelkie podziały, znajduje kompromis między klasyką a świeżością – jest jak Paryż, który z jednej strony jest klasyczną ikoną, a z drugiej miejscem, w którym wciąż dzieje się coś nowego. Jeśli szukasz bransoletki dla marzycielki, romantyczki to zdecydowanie jeden z lepszych modeli.

Biżuteria artystyczna Bransoletka z koralikow

Niepokorny duch

Biżuteria artystyczna odznacza się tym, że zaskakuje. Kupując ją na prezent, nie tylko zachwycisz obdarowywaną, ale sprawisz, że na jej twarzy pojawi się zaskoczenie. Niebanalne połączenie skórzanych elementów z kryształami i perłami? Ale jak to? 

Czasem kobiety same nie wiedzą, czy chcą danego dnia wyglądać elegancko, czy wolą postawić na większy luz. Prezent dla niezdecydowanej? Proszę bardzo, przedstawiam bransoletkę Strangers in the night. EVELYNE LA HOLA skierowała ten nietuzinkowy projekt nie tylko do fanek Franka Sinatry – niepokornego ducha, którego elegancja zapierała kobietom dech w piersiach, ale również do każdej kobiety ceniącej sobie nieoczywistość.

Bransoletka EVELYNE LA HOLA

Zestaw biżuterii artystycznej

Czasem ciężko jest wybrać idealny zestaw biżuterii, który wygląda oszałamiająco w komplecie jak i pojedynczo. Elementy w zestawach często postrzegane są jako części składowe całości, biżuteria artystyczna jest jednak nieprzewidywalna w swoich założeniach. Być może zupełnie porzuca założenia i konwenanse? Jeśli szukasz prezentu dla córki buntowniczki, odważnej siostry czy żyjącej poza schematami przyjaciółki, musisz przyjrzeć się dokładnie zestawowi od ANNE HULTQUIST.
Odessa to kolczyki koła, które są nieco minimalistyczne, ale niesforna pętelka sprawia, że daleko im do banału i nudy. Długi naszyjnik z szarymi perłami na sznurku – wydawać by się mogło, że daje inny przekaz niż Odessa, ale ich połączenie wzbudza zachwyt zwłaszcza w kobietach, które rozumieją jaki przekaz ma biżuteria artystyczna.

Prezent zestaw biżuterii

Dodaj komentarz

You have to agree to the comment policy.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>